29.09.2021

Продуктивні і точні розкидачі HF Agro

Не секрет, що гарний урожай безпосередньо залежить від правильного мінерального живлення рослин. А щоб цей процес був ефективним, в сільськогосподарській практиці активно застосовуються розкидачі.

Ключові характеристики розкидачів HF Agro - це продуктивність і точність. Якщо розкидач добрив не буде забезпечувати точне рівномірне внесення, при цьому потрібно постійно відволікатися на дозаправку бункера, збільшувати кількість проходів, то продуктивність буде катастрофічно знижуватися. І розкидаються гроші на вітер замість добрив.

Компанія HF Agro, як експерт в потребах конкретно кожного аграрія, пропонує розкидачі, які відрізняються великою різноманітністю моделей, продуктивністю і точністю розподілу речовин, будь-то добрива або сіль, насіння або гранули.

В асортименті три види техніки: вібраційні, дводискові, причіпні стрічкові. У кожній лінійці, яка відрізняється своєю технологічністю, втілений інноваційний підхід. Зокрема, концепт «VIBRO SYSTEM» гарантує відсутність тертя і пошкодження гранул добрива і насіння. А сучасні системи регулювання, модульність і надійна конструкція запрограмували техніку на успіх.

 

ВІБРАЦІЙНІ РОЗКИДАЧІ

Особливістю даної лінійки є система «VIBRO SYSTEM», яку ми вже згадували раніше. Через відсутність внутрішніх мішалок оптимізується дальність розкидання і виключається утворення пилу. Така система забезпечує підвищену точність внесення мінеральних добрив і насіння. Завдяки міцній конструкції і гнучкому зчепленні з трьома різними положеннями техніка витримує навантаження до 3600 кг. Можна підібрати модель під свої потреби з ємністю бака від 850 л до 3000 л.

Основний робочий орган - це вібраційний диск, встановлений на днище бункера до системи подачі. Що стосується оптимального і рівномірного розкидання, то на нього впливає кілька моментів, реалізованих в техніці. Це просівають решітка з нержавіючої сталі, яка затримує надлишки добрив, знижує і підтримує постійний тиск добрив на систему подачі. Також в техніці встановлені штамповані лопаті зі спеціальними профілями і бар'єр над розкидають дисками. А бічна подача добрива на лопаті забезпечує оптимальну дальність розкидання навіть на нерівних ділянках.

А для ще більш точного рівномірного розподілу добрив незалежно від швидкості руху і характеристик внесеного речовини розкидачі можуть оснащуватися електронним управлінням і системою зважування..

Завантажити буклет

Дізнатися більше

 

ДВОДИСКОВІ РОЗКИДАЧІ

Дана лінійка включає в себе варіанти з об'ємом бака від 900 до 3500 літрів. До речі, всі розкидачі добрив HF Agro комплектуються захисним тентом і технологічними транспортними колесами.

Найважливіша перевага - розумна гідравліка. Управління клапаном розкидачі проводиться з кабіни трактора, тому вносити добрива можна відразу з початку поля без пропусків і швидко закривати клапан в кінці поля без перевитрати добрив.

А щоб використання техніки стало ще простіше і комфортніше, HF Agro пропонує комплектувати розкидачі універсальним загрузчиком, за допомогою якого можна самостійно без додаткової допомоги завантажувати розкидач з біг біг. В асортименті моделі на 1000 і 1200 кг.

Завантажити буклет

Дізнатися більше

 

ПРИЧІПНІ СТРІЧКОВІ РОЗКИДАЧІ

Лінійка являє собою багатофункціональні і прості у використанні машини. Конструкція і дизайн розроблені таким чином, щоб можна було працювати з великими обсягами, а також використовувати вологі добрива, компост і інші матеріали (вапно, пісок, сіль і т.п.). Номенклатура складається з моделей з об'ємом бака від 2100 до 8500 л. Всі елементи, що контактують з добривами, мають підвищений ресурс роботи і захищені від корозії.

Що стосується багатофункціональності, то техніку можна комплектувати додатковими «фішками»: спеціальним пристроєм для рівномірного розподілу дрібних сипучих речовин, дисками для розкидання сипучих добрив, опциональнимі загортачами для закладення внесеного технологічного матеріалу, системою внутріґрунтового внесення добрив в дві борозни, відбійними щитками для бокового внесення добрив і т.п.

Завантажити буклет

Дізнатися більше

 

В епоху розвинених технологій діяльність людини стає максимально ефективною і успішною завдяки використанню інженерних рішень.

HF Agro - саме та компанія, яка несе в аграрний світ інноваційні розробки, що покликані не тільки спростити працю хлібороба, а й поліпшити агрономічні властивості грунту, ріст і розвиток рослин.

Нагадаємо, що з 29.09.2021 по 2.10.2021 ви можете ближче познайомитися з розкидачами HF Agro та проконсультуватися з фахівцями прямо на нашому стенді на виставці AgroEXPO-2021.

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності