В атмосфері зосереджена велика кількість молекулярного азоту (78%), але він недоступний для вищих рослин оскільки здатність використовувати атмосферний азот характерна тільки для невеликої групи ґрунтових мікроорганізмів - азотфіксуючих бактерій.

Завдяки мікроорганізмам і вищим рослинам молекулярний азот атмосфери перетворюється в форму органічних сполук (білковий азот).

Найбільш агрономически цінними азотфиксирующими бактеріями є бактерії виду Azotobacter, зокрема Azotobacter chroococcum на основі яких і створені препарати для харчування і захисту рослин MEGATER (HF Agro).

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АЗОТФІКСАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРЕПАРАТІВ MEGATER

MEGATER містить три види бактерій, які беруть участь в асоціативної фіксації азоту з повітря, сприяють розкладанню органічних речовин в грунті і підвищують доступність макроелементів для рослин - Azotobacter Chroococcum, Azospirillum brasilense и Bacillus megaterium.

 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

MEGATER містить бактеріальний комплекс, який виконує одночасно різні функції.

БЕЗПЕКА

MEGATER - це нетоксичний, безпечний для навколишнього середовища речовина - 4 клас безпеки.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Норма внесення препарату MEGATER становить всього 10 літрів на гектар.

 

У порівнянні з іншими бактеріальними препаратами, біодобрива серії MEGATER містять високу концентрацію живих мікроорганізмів (не менше 6-7 * 109 в 1 мл).

В результаті його застосування відбувається значне збільшення чисельності бактерій в грунті, завдяки їх високій концентрації в препараті.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ MEGATER

  • Удвічі знижуються витрати на внесення азотних добрив. MEGATER забезпечує зв'язування молекулярного азоту з атмосфери. Кількість фіксованого і спожитого рослинами азоту становить від 100 до 150 кг / га азоту (в залежності від погодних умов).
  • Підвищується доступність фосфору для рослин, завдяки вивільненню з нерозчинних сполук. В доступну для рослин форму переходить 60-80 кг / га фосфору
  • Збільшується коренева система рослин, а з'єднання калію перетворюються в доступну форму, Це дозволяє рослинам додатково освоїти до 40 кг / га калію.
  • Завдяки використанню комплексів MEGATER поліпшуються біологічні властивості грунту і відновлюється її мікробіологічна активність. Поліпшуються поживні якості грунту і збільшується інтенсивність поглинання поживних речовин рослинами, поліпшується структура, повітряний і водний режими грунту, вирівнюється кислотно-лужний баланс.
  • Прискорюються процеси розкладання рослинних залишків. При застосуванні препаратів MEGATER швидко підвищується кількість бактерій в грунті, які розкладають рослинні залишки (органічні речовини ґрунту та пожнивні залишки.
  • Спеціальними версіями препаратів MEGATER проводиться профілактика і лікування від поширених захворювань (біла гниль, фузаріоз)

ОСОБЛИВОСТІ ЖИВЛЕННЯ РОСЛИН З ВИКОРИСТАННЯМ БІОПРЕПАРАТІВ MEGATER

Після внесення біопрепарату MEGATER навесні в грунт (перед посівом або разом з ним), його найбільша ефективність по азотонакопічення і фосформобілізаціі проявляється через 1,5-2 місяці. Цей час необхідний мікроорганізмам для формування колоній та поширення по грунтовому горизонту, а також для встановлення оптимальної температури ґрунту на рівні +20 - + 30 ° С. Тобто найбільша ефективність діяльності мікроорганізмів спостерігається з середини червня.

Але формування майбутнього врожаю сельскохозкультур (в тому числі і кукурудзи) починається раніше і при недостатньому азотному харчуванні рослини сформують низький урожай.

Так, наприклад, генетичні особливості кукурудзи дозволяють отримати урожай на рівні 22 т / га! Однак через недостатнє харчування в початкові фази розвитку, формуються вилки розміром 12 рядів 30 зерен в ряду, що забезпечує урожай тільки на рівні 80 ц / га, а при відсутності азотного харчування в подальшому - розмір качанів складе всього 12 рядів 20 зерен в ряду , що знизить урожай і зовсім до 50 ц / га.

Щоб уникнути такої ситуації і максимально реалізувати генетичний потенціал кукурудзи, рекомендується активно використовувати різні схеми внесення добрив і підгодівлі, що досить фінансово затратно.

А ось як виглядає дію біопрепарату MEGATER - максимальний рівень азотфіксації і фосформобілізаціі спостерігається з червня, тобто в період виконання вилка і освіти білка при дозріванні, рослини будуть постійно забезпечені поживними речовинами.

 

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нами.

Зв'яжіться з нами

Комерційний відділ: +38 (050) 301-42-80 office@hfagro.com.ua

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності