Основний обробіток ґрунту - суцільна обробка (глибока або неглибока), що проводиться під певну культуру сівозміни та змінює щільність складання орного шару і перемішують шари або горизонти ґрунту.

Основний обробіток може складатися із загальних прийомів, наприклад, оранки або глибокого розпушування, так і спеціальних - дво- або трьох-ярусної обробки, щелевания, кротованіе і т.д.

Оранка - прийом основного обробітку ґрунту, що забезпечує огортання пласта оброблюваного шару не менше ніж на 135 °, розпушування і часткове перемішування грунту, підрізання підземної частини рослин, закладення добрив і рослинних залишків. Оранка змінює складання орного шару, надаючи йому пухку грудкувату структуру.

Посилення аерації ґрунту при оранці збільшує активність ґрунтової мікрофлори, частина насіння, проростків і вегетативних органів бур'янів переміщається в глибокі шари, втрачаючи схожість або отмирая.

Для оранки HF Agro пропонує

Плуги для любых ґрунтуів

Плуги для незасоренних ґрунтів

 

Передпосівна підготовка ґрунту - прийом основного обробітку грунту, що полягає в розпушуванні грунту без її обертання. Широко застосовується в умовах недостатнього зволоження та при обробці грунтів, схильних до вітрової ерозії. Передпосівна підготовка дозволяє підрізати бур'яни і розпушувати грунт з залишенням до 50% (і більше) стерні на поверхні поля, яка затримує сніг, знижує швидкість вітру в приземному шарі в 1,5-2 рази.

Глибина промерзання грунтів, оброблених безвідвальними знаряддями, менше, що сприяє більш ранньому її відтавання навесні. Талі води краще поглинаються грунтом, зменшується їх стік, а запаси води в грунті збільшуються в 1,5-2 рази в порівнянні з відвальної обробкою.

Для безвідвальної обробки HF Agro пропонує

Щелерізи

Зв'яжіться з нами

Комерційний відділ: +38 (050) 301-42-80 office@hfagro.com.ua

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності