В питанні якості ґрунтообробітку не буває компромісів. Це - база, це - основа основ.

І хоча власники сучасних агропідприємств вибирають техніку за різними параметрами (ефективність, надійність, висока продуктивність, низькі експлуатаційні витрати, та й просто - бренд) проте вимоги до якісно обробленої грунті ніколи не виключаються з цього списку. Тому що як ти грунт обробиш - такий і врожай збереш.

HF Agro пропонують ефективну, функціональну і надійну техніку для всіх видів ґрунту, для захисту і живлення рослин, а так само спеціалізовану техніку: для упаковки та зберігання продукції, для роботи комунальних служб і багато іншого. І звичайно з нашими пріоритетами - прагнення до інновацій і створення нових унікальних продуктів за індивідуальними запитами аграріїв.

Зв'яжіться з нами

Комерційний відділ: +38 (050) 301-42-80 office@hfagro.com.ua

Основний обробіток

Основний обробіток

Основний обробіток ґрунту - суцільна обробка (глибока або неглибока), що проводиться під певну культуру сівозміни та змінює щільність складання орного шару і перемішують шари або горизонти ґрунту. Для основного обробітку HF Agro пропонує різні агрегати

 

Дізнатися більше

Передпосівний/вторинний обробіток

Передпосівний/вторинний обробіток

Головне завдання передпосівної обробки - ретельно підготувати грунт до посіву, створити ідеальне посівне ложе, зберегти вологу. І агрегати HF Agro ефективно виконують ці завдання

 

Дізнатися більше

Агрегати для внесення добрив і посіву

Агрегати для внесення добрив і посіву

Агрегати для внесення добрив і посіву відрізняються великою різноманітністю.

 

Узнать больше

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності