18.07.2022

Компанія HF Agro запустила випуск шестиметрової дискової борони GEKON-6.

Нагадаємо, компанія налагодила виробництво серії GEKON і вже випускає триметрові та п’ятиметрові дискові борони.

Підбиваючи проміжний підсумок, лінійка дискових борін GEKON розширюється і тепер представлена моделями з шириною захвата 3, 5 і 6 метрів, що закриває потреби більшості аграріїв.

У лютому цього року бренд презентував нову лінійку дискових борін GEKON на міжнародній агропромисловій виставці «АГРОВЕСНА. ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022», де аграрії ознайомилися з демонстраційним зразком та дуже зацікавилися технікою. Попри тяжкі реалії війни, компанія налагодила виробництво та запустила випуск агрегатів.

Дискові борони GEKON відрізняються економічністю, продуктивністю та простотою експлуатації. Техніку не потрібно обслуговувати. Усі шарнірні з'єднання не потребують змащування. Крім цього, автоматичні системи регулювання та блокування, які реалізовані в боронах, знижують вплив «людського фактора». Тобто механізатору практично не потрібно залишати кабіну трактора, унаслідок чого також підвищується продуктивність праці як співробітника, так і техніки.

Відзначимо чудову роботу дискових борін GEKON. Техніка не тільки точно копіює рельєф, витримує задану глибину обробітку, але й ідеально вирівнює поверхню поля.

Виробничі потужності компанії знаходяться в Україні, Польщі, а також інших країнах Європи, що покращує процес постачання якісної сировини та компонентів для виробництва, а також спрощує реалізацію готової продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках.

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності