04.07.2022

Компанія HF Agro допомагає українським аграріям готуватися до жнив 2022 і вже відвантажує офіційному дилеру, компанії «Техноторг», сучасні вивантажувачі зерна.

Бренд випускає вивантажувачі зерна в різних моделях та з різними технічними параметрами. В асортименті обладнання з продуктивністю 90 та 180 т/год для полімерних рукавів 5, 6, 9 та 10 фут.

Техніка оснащена системою гідроциліндрів, двома шинами, намотуючим роликом полімерного рукава з гідравлічним варіатором швидкості, карданним валом із запобіжною муфтою.

В Україні найпопулярніші культури для зберігання зерна в рукавах – кукурудза, соя, пшениця, ячмінь. Дана технологія зберігання робить виробництво автономним, також знижує ризики, пов'язані з транспортуванням та зберіганням зерна.

Окрім вивантажувачів зерна, компанія HF Agro також пропонує продуктивні (до 600 т/год) пакувальники зерна. Техніка бренду призначена для того, щоб спростити роботу аграрія, зробити її максимально швидкою та прибутковою.

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності