05.10.2021

Президента компаній HF Agro і LOZOVA MACHINERY Романа Гіршфельда запросили в експертну комісію конкурсу інноваційних проєктів технологічних стартапів OPEN INNOVATION TECH CHALLENGE.

Програма покликана підтримати молодий інноваційний бізнес в аграрній, енергетичній, освітній сфері, а також у галузі охорони здоров'я. Стартап-переможець у кожній зазначеній галузі отримує грант на розвиток бізнесу в розмірі $ 10 000. Організатором виступає Український хаб (Ukrainian Hub), який підтримує бізнес-стратегії в українських стартапах шляхом впровадження інноваційних рішень і досвіду технологічних підприємців із США та Європи.

Президент компанії HF Agro і LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд виступив експертом у категорії Agri Tech.

«Спільно з кращими українськими й американськими експертами ми відібрали до участі в пітч-змаганнях релевантні проекти. Це було непросто, оскільки ми отримали багато заявок від талановитих і перспективних команд. Для мене велика честь виступити в ролі журі та ментора, поспілкуватися з учасниками», – прокоментував Роман Гіршфельд.

У рамках інтенсивної навчально-конкурсної програми відбулася менторська сесія, де Роман Гіршфельд з експертами оцінили представлені проєкти, їх комерціалізацію та перспективи, дали зворотний зв'язок учасникам про особливості пошуку ринку для стартапу, виходу на нові ринки, про маркетинг і технології.

Завдяки знанням і досвіду Романа Гіршфельда LOZOVA MACHINERY стала успішним брендом не тільки в Україні, а й на світовому ринку, а компанія HF Agro буквально за кілька місяців стала відомою на українському ринку.

«Я вдячний організації Ukrainian Hub, яка підтримує українських підприємців через навчання й консультації та дає можливість стати наставником і поділитися з представниками молодого бізнесу своїми практичними навичками та наблизити їх до успіху», – зазначив Роман Гіршфельд.

 

OPEN INNOVATION TECH CHALLENGE – це навчальний буткемп для представників технологічних стартапів, який спрямований підтримати молодий інноваційний бізнес. Курс відкриває свої двері 20 досвідченим командам, які розвивають інноваційний технологічний бізнес в аграрній, енергетичній, освітній сфері, а також в галузі охорони здоров'я. За допомогою конкурсу журі визначають стартап-переможця в кожній зазначеній області, яким буде вручено грант на розвиток бізнесу в розмірі $ 10 000.

Український хаб (Ukrainian Hub) – організація, створена з ініціативи Українсько-Американської Координаційної Ради (UACC) для підтримки українських підприємців через навчання, консультації, наставництво і зв'язок з міжнародними стартап-екосистемами.

 

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності