27.09.2021

В інтерв'ю журналу «The Ukrainian Farmer», президент HF Agro Роман Гіршфельд, розповів про наш бренд, про його принципи та підходи до вирішення проблем аграріїв, про розвиток, плани та перспективи.

Публікуємо частково:

— Розкажіть детальніше про ваш новий бренд HF Agro — для чого він створювався і де буде представлений? 

— HF Agro несе абсолютно нову концепцію, спрямовану на розв’язання завдань кожного конкретного господарства. Тут ми пропонуємо рішення, які значно більше враховують потреби кожного замовника. Для цього обираємо найкращі рішення з усього світу, а потім підлаштовуємо під завдання клієнтів. Фінальну збірку виконуємо в Україні, але якщо замовник закордонний, ми обов’язково враховуємо особливості майбутнього місця роботи агрегатів. 

Нині до продуктової лінійки HF Agro входять розкидачі добрив та аплікатори-підживлювачі для рідких добрив і безводного аміаку, оборотні плуги для оранки по різних ґрунтах, глибокорозпушувачі та ущільнювачі, культиватори та польові котки, пакувальники й вивантажувачі зерна. Компанія не обмежується тільки аграрною сферою: до модельного ряду HF Agro входять універсальні агрегати для дорожньо-будівельної й комунальної галузі, техніка для зимового обслуговування доріг. 

Сьогодні бренд тільки розпочав активно просуватись в Україні, але вже став добре відомим аграріям. Невдовзі він буде представлений і в інших країнах. 

— Чи планується розширювати продуктову лінійку нового бренду, і якщо так, то які напрями будуть відпрацьовуватись першими? 

— Одне з унікальних напрямів бренду — розроблення активних бактеріальних комплексів для живлення і захисту рослин, які розв’язують проблему браку азоту в ґрунті. Завдяки цим біокомплексам витрати на внесення азотних добрив знижуються вдвічі, підвищується врожайність культур і стійкість до посухи. 

Крім того, HF Agro виступає офіційним дилером і представник таких компаній, як LEHNER (німецький виробник техніки для сівби, розкидання добрив, захисту рослин) і MaterMacc (італійський виробник сівалок точного висіву). 

— Які перспективи розвитку нового бренду? 

— Наш новий бренд HF Agro активно набирає обертів. У планах на поточний рік — і далі брати активну участь в агроподіях України та за кордоном, а також виходити на ринки інших країн. 

Компанія не стоїть на місці й найближчої перспективи планує розвивати такі напрями бізнесу, як обприскувачі, сучасні добрива та засоби захисту рослин, техніку для логістики й багато іншого. Завдяки цьому HF Agro стане надійним помічником для будь-якого агропідприємства і допоможе підвищити його врожайність і прибутковість. 

Автор: Олександр Васильченко

Джерело: AgroTimes

 

 

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Прес-служба: +38 (057) 711-21-54 office@hfagro.com.ua

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності