27.12.2021

Спеціально для журналу «Agroexpert», у якому експерти діляться досвідом у різних сферах сільськогосподарського виробництва, президент HF Agro Роман Гіршфельд дав інтерв'ю та підбив підсумки діяльності компанії у 2021 році.

Компанія HF Agro – уже не новачок на ринку! За цей рік ми досягли значних результатів: активно розширюється дилерська мережа, працюємо над розробкою нової сільгосптехніки, зміцнюємо позиції на українському ринку, розвиваємо новий напрямок в галузі агрохімії.

Лідерами продажу за 2021 рік стали аплікатори для внесення рідких добрив і розкидачі добрив. Це не дивно, адже наше обладнання для підживлення рослин характеризується точністю, продуктивністю й економічністю.

Окремо хочу виділити лінійку бактеріальних біопрепаратів для живлення рослин AZOTER. Протягом 2021 року проводилися практичні дослідження їх ефективності. І ми дуже  вражені результатами – розрахунки показали, що використання наших біопрепаратів економічно вигідне – значно збільшується врожайність та додатковий прибуток.

Компанія HF Agro у 2022 році також виводить на ринок власні розробки дискових та шлейфових борін. Чекайте та стежте за нашими новинами!

Як президент компанії LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд також розповів про успіхи досвідченої компанії.

– 2021 ознаменувався для LOZOVA MACHINERY масштабним випуском нової продукції, а також активним оновленням існуючих лінійок. Цього року українські аграрії познайомилися з обладнанням для інжекційного внесення рідких добрив SOVEREIGN. Також ми завершили випробування та випустили на ринок лінійку оборотних плугів IMPERIAL з максимальною кількістю пар корпусів 7+1. На базі нашої класичної лінійки дискових борін DUCAT ми розробили унікальне обладнання з вертикальної та ультраповерхової обробки ґрунту DUCAT UVT, а також ротаційний подрібнювач DUCAT RST. У Канаді та Великій Британії ми побудували міцну систему роботи з дилерами: від логістики до поставок запчастин та сервісу. Також ведеться активна торгівля в країнах Європи: за 2021 рік вдалося значно розширити номенклатуру експортної продукції, а також збільшити продажі в Німеччині, Польщі, Молдові та Литві більш ніж на 40%.

Докладніше в журналі «Agroexpert»…

 

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності