09.08.2021

HF Agro продовжує знайомити український ринок з інноваціями для агросектору.

5 серпня компанія презентувала передові технології для посіву, підживлення та захисту рослин на ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021.

У центрі уваги відвідувачів - надточні аплікатори для внесення рідких добрив, які встановлюються на культиватори, сівалки і глибокорозпушувачі, незалежно від виробника. А монтаж ємності для добрива здійснюється на раму знаряддя без проведення зварних робіт. Агрегат гарантує внесення точної кількості добрив, як при малих, так і при високих дозах.

Гостей також вразив розкидач добрив HF Agro. Великий обсяг бака до 10 м3 (10 тис. Л.) дозволяє працювати тривалий час без дозаправок. Дальність розкидання до 36 м. В асортименті компанії вібраційні, дводискові, причіпні стрічкові моделі. Характерні особливості техніки: технологічність, максимальне використання нержавіючих сталей, сучасні системи регулювання розподілу і автоматичної підтримки розкидання, вивірена конструкція і модульність, є можливість вибору ємності і ширини.

«Ми не тільки продемонстрували кращі розробки, орієнтовані на максимальну продуктивність з мінімальними витратами часу, але і отримали відмінну зворотний зв'язок від аграріїв. Для нас важливо бути якомога ближче до споживача, щоб продовжувати створювати нові продукти за індивідуальними запитами кожного клієнта. Це принцип HF Agro»- прокоментував Президент HF Agro Роман Гіршфельд.

Аграрії, ознайомившись з технікою, відзначили відмінну якість і мультизадачність агрегатів. А ряд клієнтів, які вже користуються продукцією HF Agro, поділилися своїм практичним досвідом експлуатації. Ми раді, що все відгуки були позитивними і раді були почути слова подяки!

Компанія стрімко розвивається. Минуло менше року, як на ринок України вийшов бренд HF Agro. І сьогодні представники аграрної спільноти наочно спостерігають динамічний розвиток компанії і її здатність задовольняти потреби окремо кожного аграрія.

 

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Прес-служба: +38 (057) 711-21-54 office@hfagro.com.ua

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності