07.06.2022

Компанія HF Agro збільшує присутність на ринку країн Європейського Союзу та запускає нові лінії виробництва в Польщі.

Сьогодні Польща надає велику підтримку Україні, зокрема українському бізнесу. Польща – це великий та конкурентний ринок. Окрім цього, через неї можна налагодити експорт до інших країн ЄС.

Виробництво HF Agro розміщено на півдні Польщі. Тут випускатимуться дискові борони GEKON (повний цикл виробництва).

Запуск нового виробничого майданчика дозволить покращити роботу на європейському ринку та підвищити конкурентоспроможність продукції.

Виробничі потужності HF Agro розміщуються в різних країнах. Орієнтуючись на загальносвітові ресурси, працюючи з найцікавішими світовими компаніями, бренд пропонує кастомізовані рішення з максимально індивідуальним підходом до місцевих умов.

Нова лінійка дискових борін GEKON не потребує обслуговування завдяки використанню надійно ущільнених підшипникових вузлів та якісних підшипників ковзання у всіх шарнірних з'єднаннях. Підшипниковий вузол захищений ресорною стійкою, що забезпечує рівномірність обробітку та зменшує тяговий опір техніки. У комплексі такі технічні рішення економлять як час на обслуговування, так і витрати на паливо під час експлуатації.

Детальний огляд новинки вийде дуже скоро. Слідкуйте за нашими новинами.

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності