27.05.2021

HF Agro відкриє літній сезон участю в одному з найбільш значущих галузевих подій Східної Європи - сільськогосподарській виставці AGRO-2 021 (8-11 червня, м Київ). У цьому році на заході очікується близько 90 тисяч відвідувачів і понад 1200 учасників з більш ніж 15 країн.

На своєму стенді HF Agro представить надійні, функціональні і комфортні в роботі агрегати для посіву, підживлення та захисту рослин, які легко підлаштовуються під конкретні аграрні завдання кожного господарства.

Новинки

Новинка компанії на AGRO-+2021 - інноваційні високоточні аплікатори HF Agro для внесення рідких добрив. Тепер аплікатори можна легко встановити не тільки на культиватори та сівалки, але і на глибокорозпушувачами, незалежно від їх виробників.

Ще одна новинка - нове покоління розкидачів добрив HF Agro. Ємність бака до 10 м3 (10 тис. Л.) І дальність розкидання машин (до 36 м) дозволяє підібрати знаряддя для будь-якого господарства.

В якості офіційного дилера HF Agro продемонструє досягнення ряду світових компаній. Зокрема, продукцію LEHNER (німецька марка техніки для посіву, розкидання добрив, захисту рослин) і MaterMacc (італійська компанія, що випускає сівалки точного висіву).

 

HF Agro вірні своїм принципам, в пріоритеті як і раніше максимальна клієнтоорієнтованість - в компанії готові надати кожного аграрія особливе, унікальне рішення для їх завдань.
Всі дні виставки на стенді HF Agro будуть присутні і технічний персонал, з якими можна обговорити питання, що цікавлять, включаючи технічні моменти і перспективи співпраці.
З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами. Наша експозиція розташована біля входу в 3 павільйон.
Будемо раді побачити вас в числі наших гостей!

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності