29.07.2021

5 серпня HF Agro продемонструє передові технології для посіву, підживлення та захисту рослин на масштабному заході літа - ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021. Подія відбудеться на базі господарства «Колос» (поруч з селом Валер'яновка в Лозівському районі Харківської області).

HF Agro представить надточні аплікатори для внесення рідких добрив. Устаткування легко встановлюється не тільки на культиватори та сівалки, але і на глибокорозпушувачами, незалежно від їх виробників. Додамо, що вони легко монтуються на агрегат без будь-яких зварювальних робіт. Знаряддя точно розподіляє добрива, які вносяться з мінімальними втратами, швидко проникають в грунт і максимально засвоюються рослинами.

Серед експонатів ще одна інновація - нове покоління розкидачів добрив HF Agro. Ємність бака до 10 м3 (10 тис. Л.), А дальність розкидання машин до 36 м.

Компанія орієнтується на кожного клієнта, тому агрегати адаптуються під конкретні вимоги окремих господарств. Аграрії, які відчули на своїх полях техніку, виділили для себе незаперечні переваги машин - поряд з високою якістю роботи техніку відрізняється зручністю та простотою в експлуатації.

Агропромисловий комплекс сьогодні в числі найбільш технологічних та інноваційних секторів світової економіки. HF Agro оперативно реагує на швидкоплинні вимоги кожного споживача і пропонує ринку прогресивні рішення.

Чекаємо вас на ДНІ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY, де ви зможете ознайомитися з новітніми розробками в сфері посіву, підживлення та захисту рослин.

Сайт організатора (LOZOVA MACHINERY)

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Прес-служба: +38 (057) 711-21-54 office@hfagro.com.ua

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності