25.01.2022

15-17 лютого в Києві компанія HF Agro презентує новинку для ґрунтообробітку на Міжнародній аграрній виставці інноваційних рішень «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022».

HF Agro розширює сегмент ґрунтообробної техніки та виводить на ринок новий продукт – прем'єрою експозиції стане коротка дискова борона для стерньового обробітку. На стенді компанії відвідувачі зможуть ознайомитися з технічними характеристиками та перевагами нової борони.

Також будуть представлені точні та продуктивні помічники для внесення добрив – розкидачі добрив та аплікатори для внесення рідких добрив HF Agro. Безпосередньо на стенді відвідувачі зможуть отримати детальну консультацію по всій лінійці у фахівців, які також порекомендують і підберуть найбільш відповідну комплектацію техніки, враховуючи конкретні потреби.

Як офіційний дистриб'ютор німецького виробника LEHNER компанія HF Agro представить у своїй експозиції пневматичні сівалки для надійного посіву насіння трав, проміжних культур, сидератів, внесення протислизневих гранул, добрив та інших зернистих та гранульованих матеріалів.

Експозиція HF Agro на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022» – це техніка, яка допоможе аграріям збільшити врожай та мінімізувати витрати.

Чекаємо на вас на стенді HF Agro у 2 павільйоні!

< Назад до списку новин

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності