Аплікатори

HF Agro прагне щоб кожен фермер, кожен аграрій, без зайвих зусиль і витрат, міг збільшити свій урожай. Тому в компанії розробили нове покоління аплікаторів для внесення рідких мінеральних добрив, ще більш точних і зручних. За словами аграріїв, які вже випробували обладнання на власних полях, ще ніколи робота з аплікатором не була такою простою і ефективною.

Унікальність підходу HF Agro до розробок і нових продуктів полягає в тому, що комплекс кращих світових технологій трансформується під потреби кожного українського аграрія особисто. Так в Україні «народжується» універсальна, точна і надійна техніка з зручним функціоналом і легкістю в експлуатації.

Аплікатори можна встановити на будь-які міжрядні культиватори, будь-які просапні сівалки (8, 12, 16 або 24-рядні), на зернові сівалки з шириною захвату до 6 м, а також на глибокорозпушувачі. І все це - незалежно від виробників сільгосптехніки.

Варто відзначити, що аплікатори HF Agro легко монтуються на агрегат без будь-яких зварювальних робіт. А об'єм бака аплікаторів (від 500 до 3000 л.) підійде під будь-які завдання.

 

Замовник може вибрати комплектацію як зі звичайною системою управління нормою внесення добрив так і з автоматичною. У першому випадку це ШІМ-регулятор в кабіні трактора, необхідна норма внесення підтримується стабільною швидкістю руху. У другому випадку за вбудованому GPS-датчику система самостійно регулює завантаження насоса в залежності від швидкості. Крім цього, в додаткової комплектації доступний контроль кожної секції з індикацією на моніторі в кабіні трактора, а також автоматична функція завантаження насоса незалежно від швидкості.

Модифікацій аплікаторів у HF Agro багато. Так, наприклад, для внесення рідких мінеральних добрив в міжряддя при підгодівлі культур в період кущіння призначений аплікатор-рослиноживник (підкормщик) HF Аgro, який випускається з об'ємом бака 5000 л в двох модифікаціях: для міжрядь 70 і 45 см. За рахунок високого кліренсу, можлива робота навіть з високими сходами. А для внесення безводного аміаку створена окрема серія аплікаторів, які ефективно працюють при будь-якому обробітку грунту (від оранки до no-till) і «закладають» препарати без втрати діючої речовини.

Використанні аплікаторів HF Аgro - запорука успішного рослинництва. Тому що крім зручності обслуговування найважливіша особливість роботи аплікаторів - добрива вносяться з мінімальними втратами, вони швидко проникають в грунт і найбільш повно і ефективно засвоюються рослинами. Крім цього, завантаження і транспортування добрив не займає багато часу. Це дуже важливо в період активного росту посівів.

Перейти до разділу АПЛІКАТОРИ

Завантажити буклет

 

Повернутись до списку статей

Зв'яжіться з нами

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності