Короткі дискові борони GEKON

для ефективного стерньового обробітку

Дізнатися більше

Ексклюзивні демонстрації HF Agro на виставці AGRO-2021

Стенд компанії привернув відвідувачів цікавими технічними рішеннями і унікальним підходом до створення нових продуктів.

Дізнатися більше

HF Agro - сільгосптехніка ефективного землеробства

Більше для вашої землі - більше для вашого бізнесу

Дізнатися більше

Препарати для живлення та захисту рослин

Рішення однієї з найгостріших проблем сучасного сільського господарства - проблеми нестачі азоту в грунті.

Дізнатися більше

Щелерізи

Зберегти і поліпшити родючість грунту, підвищити врожайність і рівень вологості шляхом руйнування глибоких ущільнених шарів.

Дізнатися більше

HF Agro - сільгосптехніка ефективного землеробства.

Ми виробляємо безліч агрегатів для вашого господарства: плуги та глибокорозпушувачі, катки та культиватори, різні борони - дискові, зубові, ротаційні та шлейфові - для обробки грунту. Розкидачі добрив і аплікатори - для захисту та живлення рослин. Жатки, трейлери, пакувальники і вивантажувачі зерна - для збору, перевезення та збереження врожаю. Та багато багато іншого.

Кожному аграрію HF Agro пропонує ексклюзивні рішення - техніку, адаптовану до роботи в місцевих умовах з урахуванням конкретних ґрунтово-кліматичних особливостей і під точні потреби кожного господарства. Знаряддя які забезпечують високу продуктивність, низькі експлуатаційні витрати і чудову обробку грунту.

Читати

HF Agro — ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР

Крім продуктів власної розробки і виробництва, HF Agro співпрацює з кращими світовими компаніями і виступає як офіційний дилер і представник.

Так, наприклад, HF Agro - офіційний представник німецької компанії LEHNER - виробника висококласних міні-сівалок, і італійської компанії MATERMACC, яка спеціалізується на проектування та виробництві сівалок точного посіву.

Читати

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології (піксельні теги і т. П.), Щоб надавати послуги, найбільш відповідають Вашим інтересам і потребам, а також збирати статистичну та маркетингову інформацію для аналізу та вдосконалення наших послуг і сайтів.

Погодитися Відмовитися Політика конфіденційності